Bal Karnawałowy 2019

„W karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara,
strojów pięknych co niemiara.
Niech się bawią duzi, mali
zgromadzeni na tej sali.”

25 stycznia dzieci z naszego przedszkola pojechały do Gminnego Ośrodka Kultury w Gogolinie, gdzie wzięły udział w Balu Karnawałowym. Piękny wystrój sali wprowadził dzieci w wesoły nastrój oraz zachęcił do radosnej zabawy. Po przybyciu wszystkich gości na sali zrobiło się bajecznie i kolorowo od postaci pojawiających się z różnych bajek. Były królewny, wróżki, Czerwony Kapturek, spider-man, spora grupa policjantów. Swoją obecnością salę zaszczycił Skubi Doo, a także Sullivan z Potwory i spółka. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w zorganizowanych zabawach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do szaleństwa i tańca. Na balu dzieci miały okazję przedstawić się i zaprezentować swoje piękne stroje. Mimo chwilowego zmęczenia uśmiech nie znikał z twarzy naszych przedszkolaków. W czasie przerw na dzieci czekał poczęstunek. Szczęśliwe i pełne wrażeń powróciły do przedszkola.

 

Licznik odwiedzin

2567639
DzisiajDzisiaj852
WczorajWczoraj2058
Ten tydzieńTen tydzień2910
Ten miesiącTen miesiąc61286
WszystkieWszystkie2567639
Początek strony