Piłka nożna dziewcząt klas VII-VIII

28 marca drużyny dziewcząt starszych spotkały się  na hali Blautów w eliminacjach gminnych w piłce nożnej. Udział w turnieju wzięły PSP Nr 3 w Gogolinie, PSP Nr 2 w Gogolinie, Zespół Szkół w Gogolinie oraz PSP Kamień Śl. Nasza drużyna w składzie: Julia Nawrot, Dominika Pietruszka, Wiktoria Dubowik, Marta Madziała, Magdalena Gołębiewska, Emilia Matuszek, Justyna Konieczny, Laura Przemus i Julia Matuschek rozpoczęły od zwycięstwa nad drużyną PSP NR 3 w Gogolinie. Później już nie było tak kolorowo, ponieważ przegraliśmy z drużyną Zespołu Szkół oraz PSP 2 W Gogolinie.

Mecze były bardzo zacięte i każda  z drużyn mogła wygrać ten turniej. Ostatecznie po rzutach karnych I  miejsce wywalczyła PSP Nr 2 w Gogolinie, II Zespół Szkół a my III.

Dziękujemy dziewczynom  za sportową walkę i reprezentowanie naszej szkoły.

 

Licznik odwiedzin

2675748
DzisiajDzisiaj1551
WczorajWczoraj2080
Ten tydzieńTen tydzień3631
Ten miesiącTen miesiąc67400
WszystkieWszystkie2675748
Początek strony