Konkurs recytatorski

4 marca 2019 roku w naszej szkole odbyły się eliminacje do Gminnego Konkursu Recytatorskiego. Do etapu szkolnego zgłosiło się 22 uczniów. Celem konkursu była popularyzacja poezji i prozy, upowszechnianie kultury żywego słowa i kształtowanie wrażliwości literacko - językowej. Konkurs przygotowały pani Natalia Zagórska i pani Danuta Wojtyra. W komisji konkursowej obecna była także pani Sabina Thiel.
Uczestnicy konkursu prezentowali wybrane przez siebie utwory poetyckie i recytowali fragmenty prozy. Komisja oceniająca była zachwycona przygotowaniem uczniów do konkursu i pamięciowym opanowaniem utworów poetyckich i fragmentów prozy. Po obradach wyłoniła laureatów konkursu: Hanna Mazur, Dominik Piecha, Wiktor Jankowski, Marta Hermann, Julia Włochowicz.
12 marca laureaci konkursu reprezentowali naszą szkołę w Gminnym Konkursie Recytatorskim w Gogolinie, gdzie wyróżniona została Hania Mazur z klasy pierwszej. Dnia 26 marca na apelu szkolnym pan dyrektor wręczył wszystkim uczestnikom konkursu pamiątkowe dyplomy.

 

Licznik odwiedzin

2675795
DzisiajDzisiaj1598
WczorajWczoraj2080
Ten tydzieńTen tydzień3678
Ten miesiącTen miesiąc67447
WszystkieWszystkie2675795
Początek strony