Półkolonie letnie 2019

Upragnione i wyczekiwane, gorące i słoneczne to…..oczywiście wakacje! To czas, w którym dzieci pragną odpocząć od nauki, zadań domowych. Jednak uczniowie naszej szkoły nie chcieli rozstawać się z jej murami i chętnie przychodzili na zajęcia rekreacyjno-sportowe, które były zorganizowane w dniach od 24 czerwca do 5 lipca 2019r.

Przez dwa tygodnie przychodzili do szkoły i brali udział w różnych zajęciach. Program zajęć był bardzo urozmaicony.  Odbyły się ciekawe spotkania z udziałem pani bibliotekarki Ireny Pawlyta oraz stewardessy Dominiki Krawczyk. Dzieci uczestniczyły w zajęciach „dobre maniery”, na których poznali zasady savoir-vivre. W świetlicy szkolnej grali w różne gry planszowe oraz wykonywali prace plastyczne. Nie obeszło się również bez zajęć kulinarnych. Dzieci z dużym zapałem zajęły się pieczeniem  babeczek, które wszystkim bardzo smakowały. Odbyła się również wycieczka do kina na film pt. „ Dzień czekolady”.

  Pogoda dopisywała, więc często spędzaliśmy czas na świeżym powietrzu. Wychodziliśmy na spacery po okolicy, korzystaliśmy z basenu szkolnego, boiska, placu zabaw. Najbardziej podobała się dzieciom gra terenowa w„podchody”. Natomiast podczas spaceru po parku spotkała nas miła niespodzianka...zostaliśmy zaproszeni na lody do restauracji „Ewa”. Odwiedził nas również pan policjant, który przypomniał dzieciom zasady bezpiecznego zachowania się podczas wakacji. W ostatnim dniu, na zakończenie wspólnie spędzonego czasu odbył się piknik na terenie obiektu sportowo-rekreacyjnego.

Czas minął nam szybko, w miłej atmosferze.

Dziękujemy pani Ewie i Sandrze za pyszne lody oraz panu Wilhemowi za pomoc przy zorganizowaniu ogniska.

Życzymy wszystkim dużo słońca na dalsze wakacje!

Licznik odwiedzin

3468507
DzisiajDzisiaj2481
WczorajWczoraj3517
Ten tydzieńTen tydzień9858
Ten miesiącTen miesiąc84917
WszystkieWszystkie3468507
Początek strony