WAKACYJNE PRACE REMONTOWE

Podczas przerwy wakacyjnej wykorzystano nieobecność uczniów w szkole i przeprowadzono szereg remontów. Uzupełniono tynki i pomalowano korytarz na I piętrze. Ze względu na powrót  do trzech  oddziałów klas I-III wykonano tynk żywiczny w sali 25, w której od nowego roku szkolnego będą się uczyć pierwszaki. Odmalowano również salę zabaw (22) i przekształcono na oddział przedszkolny dla starszaków. Do końca wakacji zostanie przeprowadzony remont sali 24 i jeżeli czas pozwoli  to również 23 tak aby zakończyć wszelkie prace remontowe na II piętrze..

Od strony ulicy Klasztornej w części należącej do boiska szkolnego wyburzono stare zniszczone ogrodzenie zastępując go nowym wykonanym z naturalnego kamienia wapiennego oraz siatki panelowej. Nowe ogrodzenie poprawi bezpieczeństwo, ponieważ stare przeskakiwali uczniowie w pogoni za piłką, nie zwracając uwagi na jadące drogą samochody.

Z inicjatywy Rady Rodziców przy pomocy OSP, oraz mieszkańców naszej miejscowości odnowiono mur przy boisku szkolnym. Druhowie OSP za pomocą karchera zdarli starą farbę i dokładnie umyli mur, w którym po wyschnięciu uzupełniono tynki oraz zagruntowano. W kolejnym dniu rodzice oraz mieszkańcy Kamienia Śl. pomalowali mur białą farbą. Mamy nadzieję, że mimo swojego wieku jeszcze wiele lat posłuży wygradzając teren boiska szkolnego.

W imieniu uczniów, nauczycieli oraz własnym (dyrektora szkoły)  serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym za okazaną  pomoc.

Licznik odwiedzin

3976737
DzisiajDzisiaj784
WczorajWczoraj2864
Ten tydzieńTen tydzień6490
Ten miesiącTen miesiąc11765
WszystkieWszystkie3976737
Początek strony